Веб-студия "Up-Site"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Веб-студия "Up-Site" » Дизайн и продвижение сайтов » Методи очищення стічних вод


Методи очищення стічних вод

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Доброго дня! Я представник місцевої ініціативної групи та хочу зробити наше селище екологічно безпечним місцем. Як можна замовити послуги з організації очищення стічних вод населенням та де отримати фінансову підтримку?

0

2

У мене є ресторан у старовинному центрі Львова, і ми стикалися з серйозними проблемами стічних вод через обмежені можливості міської каналізації. Звернувшись до Ziko https://ziko.com.ua/all-article-ochyshc … ichih-vod/ вони запропонували нам інноваційне рішення з очищення стічних вод із застосуванням нахилу, яке було ідеально підходящим для нашого розташування та потреб. Результати перевершили всі очікування: система працює бездоганно, і ми вже не турбуємося про неприємні запахи чи проблеми з відведенням води. Завдяки Ziko наш ресторан став набагато більш екологічним та комфортним для відвідувачів.

0


Вы здесь » Веб-студия "Up-Site" » Дизайн и продвижение сайтов » Методи очищення стічних вод